Sohbete Bağlan

Sohbet Sitesi Odalarımızda Hayalinizdeki Arkadaş İle Tanışın

Türkiye, Avrupa ve Dünya`nın herhangi bir şehrinden, bay bayan arkadaş arayan kişilerin buluşma noktası MelodiChat.Net hoşgeldiniz.
Aşk arayanlar, arkadaş arayanlar, samimi dürüst dostluklar arayanlar, sohbet sitesi MelodiChat.Net sayesinde kimbilir belki de hayaliniz gerçek olabilir.
Türkiye`nin en seviyeli sohbet sitesi MelodiChat.Net`a bağlanarak, belki yaşadığınız şehirden belki de çok uzak şehirlerden bay bayan arkadaşlar ile tanışma fırsatını kaçırmayın. Ücretsiz üyeliksiz olarak sohbet odalarımıza giriş yapabilir hayalinizdeki arkadaş partnerinizi bulabilirsiniz.
Unutmayalım ki, sohbet odaları ziyaretçilerimiz farklı ülkelerden farklı şehirlerden giriş yapmaktadırlar. Bu sebeble sizin için doğru olan, bir başkası için yanlış olabilir. Sağduyunuzu kullanarak sevgi saygı çerçevesinde seviyeli bir sohbet ortamı sağlayabilirsiniz.
Tanışmak, paylaşmak, eğlenmek ve sohbet etmek için buradayız. Bu yüzden yeni arkadaşlar edinmeye çalışın. Başkalarını kötüleyerekden, hem kendinizin hem de chat sitesinin seviyesini düşürmemeye gayret gösteriniz.

MelodiChat.Net Kuruluş ve Amacı

Sohbet Sitesi MelodiChat.Net Kuruluşu ve Amacı

MelodiChat.Net 2018 Tarihinde hizmete açılmış bir arkadaşlık sohbet sitesidir. Sitemizde kesinlikle porno we erotik içerikli video ve görsel paylaşımlar yeralmamaktadır. Alanında uzmanlaşmış moderatörlerimiz tarafından en modern sistemler ile donatılarak, güvenli bir ortamda chat yapabilmeniz için dizayn edilmiştir. Web sitemiz SSL sertifikasına sahip olup, her türlü bilgisel içerikleriniz güvence altına alınmış durumdadır. Sohbet sunucumuz, kullanıcının mahremiyetini güvence altına alarak yalnızca yazılı mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.
Amacımız; Türkiye, Avrupa ve Dünya`nın herhangi bir şehrinde birbirlerini tanımayan kişilerin tanışmasına arkadaş bulmasına vesile olmaktır.7`den 70`e her kesim insan gruplarına hizmet için kurulmuş bir chat platformuyuz.
Önceliğimiz, Türk örf ve adetlerimize bağlı kalarak, ahlaki değerlerimizi zedelemeden seviyeli bir sohbet ortamı oluşturmaktır.

Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanabilirim?

Sohbet odalarına; internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet, Android, iphone, ipad, windows phone uyumlu mobil cihazlarınızdan bağlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, www.MelodiChat.Net web adresimizi tarayıcılarınızdan tıklamanız yeterlidir. Sohbet odalarımızda chat yapabilmeniz için, öncelikle size en uygun bir nick ( rumuz) almanız gerekmektedir. Tabi dilerseniz bu seçmiş olduğunuz nicki kayıt ederek, sadece sizin kullanabilmenizi sağlayabilirsiniz. Sohbet odalarımıza girince birbiri ile sohbet yapan birçok arkadaşlar görebilirsiniz. Sohbet odasının ana sayfasında sizler de sohbete dahil olabilirsiniz. Dilerseniz kişilerin özel odasına girerek de sıcak tanışma fasılları yaşayabilirsiniz.
Sohbet sunucumuza daha kolay ve pratik olarak bağlanmak isterseniz, MelodiChat mirc scriptimizi bilgisayarınıza yükleyererek de giriş sağlayabilirsiniz.

Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanabilirim - MelodiChat.Net

Türkçe Chat Yaparak Dilediğiniz Şehirdeki İnsanlar ile Tanışın.

Nerede yaşıyorsanız, oradan sohbet odalarımıza bağlanın. Yeni arkadaşlar ile tanışmak sohbet ederek arkadaş olmak istemez misiniz? O halde hemen MelodiChat.Net sohbet odalarımıza bağlanın ve dilediğiniz şehirden size uygun arkadaşlar ile Türkçe chat yapmaya başlayın. Dünyamızın herhangi bir şehrinden yüzlerce erkek ve kız arkadaşlar, tanışmak için sizleri bekliyor. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir... Gurbetçilerimizin yaşadığı Avrupa ve Dünya ülkelerine ait sohbet odalarımıza hemen giriş yapınız özgürce sohbet edmenin keyfini yaşayınız.

Antalya Sohbet Odaları

Antalya ve bağlı şehirlerinde yaşayan insanlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri Antalya Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

Ankara Sohbet Odaları

Başkent Ankara ve bağlı şehirlerinde yaşayan insanlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri Ankara Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

İzmir Sohbet Odaları

İzmir ve bağlı şehirlerinde yaşayan insanlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri İzmir Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

Bursa Sohbet Odaları

Bursa ve bağlı şehirlerinde yaşayan insanlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri Bursa Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

Adıyaman Sohbet Odaları

Adıyaman ve bağlı şehirlerinde yaşayan insanlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri Adıyaman Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa`da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için, seviyeli bir ortamda sohbet yapabilecekleri yepyeni arkadaşlıklar kazanabilecekleri Avrupa Sohbet Odaları hizmete sunulmuştur.

Detaylı Bilgi...

Daha Kolay Bağlantı İçin Mirc Script İndirin

MelodiChat Mirc Scriptimizi bilgisayarınıza yükleyerek sohbet sunucumuza daha kolay bağlanabilirsiniz. Scriptimiz tüm virüs programları taramalarından başarıyla geçerek kullanıma sunulmuştur.

Mirc İndir

Kalbinizi Bir Seferde Ele Geçirecek Biri İle Tanışmak İçin Mükemmel Bir Chat Sitesi

Genel sayfada bir kullanıcı ile muhabbetiniz iyi giderse, onu özel odaya davet ederek konuşmaya devam edebilirsiniz. Böylece ikiniz de birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kimbilir belki de bu tanışma faslı kalbinize dokunararak yeni bir aşkın doğmasına vesile olabilir. Türkiye`nin en iyi en yeni Türkçe chat sitesi MelodiChat.Net, canlı sohbet hizmeti ile hayatınıza renk katıyor...

Dini Sohbet Odaları MelodiChat.Net

Dini Sohbet Odaları

Din kültürü ve ahlak bilgileri, sadece kitaplar ya da medya iletişim araçları vasıtasıyla paylaşılmıyor. Dini bilgilere toplumsal konulara sahip olabilmek için, sohbet kullanıcılarımız için dini sohbet odalarımız mevcuttur. Dini sohbet odalarımızda, dini sohbetlerinizi yapabilir, hayata dair tüm toplumsal konuları bay bayan arkadaşlarınız ile seviyeli ve dürüstçe konuşabilir paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...
Mobil Sohbet Odaları MelodiChat.Net

Mobil Sohbet Odaları

Cep telefonunuzda ücret ödemeden üye olmadan, canlı mobil sohbet odalarımızı kolayca kullanabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden bağlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey; iPhone, iPad ve Android akıllı telefonlarına ve internet bağlantısına sahip olmaktır. Artık insanlarla tanışmak sohbet etmek için evde işyerinde sabit noktalarda olmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz anda dilediğiniz yerden bağlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...
Yetişkin Sohbet Odaları MelodiChat.Net

Yetişkin Sohbet Odaları

Hayatın belli bir noktasına gelmiş, toplumsal konulara ve duygulara hakim olan yetişkin sohbet kullanıcılarımız, Yetişkin Sohbet chat odalarımızda sizleri bekliyoruz. hayata dair tecrübeleriniz, yaşanmışlıklarınız, duygu ve düşüncelerinizi sohbet odalarımzda paylaşmaya ne dersiniz? Yetişkin Sohbet odalarımızda birebir muhabbetler, sımsıkı dostluklar, fikir alışverişleri vs vs... sizleri bekliyor.

Detaylı Bilgi...

İlkelerimiz ve Kurallarımız

Sohbet Odaları Yetkilileri

Türkiye`nin en itibarlı ve en seviyeli sohbet sitesi MelodiChat.Net yönetimi olarak; sizler için her geçen gün teknik sistematik altyapılarımızı güncelliyoruz. Yeni arkadaşlıklar, sımsıcak muhabbetler oluşturabilmeniz için, sohbet odalarımızda 7/24 görev başındayız. Hayata dair her türlü öneri, şikayet ve düşünceleriniz bizler için kıymetlidir. Paylaşımlarınız için lütfen yetkililerimiz ile irtibate geçiniz.

Irc Server Sunucusu MelodiChat.Net

YILLAR

Server Sunucu Sahibi
Sohbet Sitesi Yetkilisi MelodiChat.Net

Ercan

Root Administrator
Sohbet Genel Sorumlusu MelodiChat.Net

Nilüfer

Genel Sorumlu
Radyo Dj Sorumlusu MelodiChat.Net

Dilem

Radyo Sorumlusu
Addres
Antalya / Alanya
Mesajınız İletilmiştir. Teşekkürler!